Bij veel sportevenementen waar ik aan meedeed werd ik beloond met een herinnering aan dat gebeuren. Ik heb daar ooit een prijzenkast voor gemaakt.
Midden bovenin de Helletocht schaatstocht medaille, 175 km. Daaronder de 5 Elfstedentochten op de fiets, 230 km. Aan het lint een schaatstocht op de Weissensee, 100 km. Rechtsonder een dartstoernooi, 2e prijs ivm verregaande staat van dronkenschap. Daarnaast een paar IJsselmeerrondes, 300 km. Verder een boel fiets en schaats medailles. Ik mis mijn allereerste schaats medaille van 35 km die ik reed op 9 jarige leeftijd in 1963.
En onderin, op een ereplaats, de allermooiste trofee. Het eerste flesje CBD-olie, wat mij genezing bracht.
Advertenties
Super. Het flesje mag hier zeker niet ontbreken.
Dat vond ik nu ook!
Het is een giga prestatie om een Hulk te repareren.
Super en dat flesje mag nooit worden weggegooid!!! ❤
👍❤
Yep … een ereplaats voor het flesje 😊
Goed hé!
De mooiste trofee!
Een indrukwekkende prijzenkast en inderdaad zo’n flesje hoort daar zeker in thuis. Misschien wel de mooiste prijs die je ooit gewonnen hebt.
Zeker weten!
Vandaag bijna ontslagen door de hulpverlening.
Maar ik heb nog een afspraak in de maand mei weten te regelen.
Heel mooi hoor, wonderen bestaan dus nog steeds.
Het is echt ongelooflijk wat mij is overkomen.
Ik LEEF weer!
Prachtig maar moet je je collectie niet ff uit gaan breiden?
Mooi prijzenkastje Jan, daar mag je trots op zijn 🙂
Om eerlijk te zijn, ik genoot meer van de sport prestaties. Die Elfstedentochten waren bar gezellig. 😊
Wat leuk dit joh…. hier boven hangt en staat ook een hele hoop van dat spul
Ja, maar ook een cbd flesje? 😂😂😂
Een waar kampioen!
Nu op naar meer ereplaatsen, maar dan met een heel klein flesje doping ….
Vrolijke groet,
👍